scénka z 12. knihy- Assail

Datum: 17.05.2014 | Vložil: Brilliana

Ahoj, ahoj, sorry, začalo skúškové, zanedbala som Vás, ale dúfam, že mi to odpustíte. Tu je ukážka, nie je úplná, bodky znamenajú vynechané úseky, v tomto prípade opisy a prkotiny, o nič ste neprišli :D

Žena strčila hlavu do auta. Bola pekná, s krátkymi blond vlasmi a tmavozelenými očami. ,,Ahoj, som doktorka Jane. Rada by som sa na teba pozrela, ak mi to dovolíš." Mala nízko položený hlas. Pokojný. Milý. Ale Sola sa aj tak nedokázala pohnúť či odpovedať.
Aspoň nie, pokým sa Assail neukázal za doktorkou. ,,Je to v poriadku Marisol, postará sa o teba." ........................,,A volá sa Marisol" počul sa ako hovorí k doktorke. Z ľavej strany cítil ako naňho pozerá Rehv a "leahdyre" nebol jediný. Traja Bratia na stráži boli príliš profesionálni, aby dali niečo najavo, ale mohol povedať, že premýšľajú prečo sa u nich ukázal s ľudskou ženou. Zranenou. Pre ktorú bol ochotný nechať sa odzbrojiť..................................
,,TY"...vyslovil ostro ,,Zostaň vzadu." Muž...(ó môj Bože, bol to ľudský muž?)...prudko zastal.
Hlavný doktor, tá žena, prehovorila: To je môj partner, Dr. Manello. On-
,,Ju nebude ošetrovať." Assail odhalil tesáky. ,,Od pása nadol je vyzlečená."
Letmo si uvedomoval, že všetci zamrzli a pozerajú naňho........................................
,,Dovolíš mi, pomôcť ti?" opýtal sa, kým sa ktokoľvek zo zdravotníkov stihol k nej dostať.
,,Áno, prosím."
Bol to preňho neskutočný pocit správnosti, môcť všetkých odtlačiť a byť tým mužom, čo sa o ňu postará. Sklonil sa k autu, stiahol si ju do náručia, opatrne, tak aby držal aj spací vak a neodhalil ju.................
,,Odnesiem ju dnu." informoval doktorku. ,,Pravdepodobne by bolo lepšie keby..ach, okay, v poriadku." Blonďavá doktorka zdvihla ruky keď znovu zablysol tesákmi. ,,Tak ma len nasledujte."
............................

V scéne sú Jane, Manollo, Assail, Marisol, Rehv a Bratia sú Zsadist a Rhage. Tretí si nespomínam, možno Thor.









Přidat nový příspěvek