Re: ?

Datum: 19.12.2014 | Vložil: Ewelyn

Ahoj, ja som Krala takpovediac zhltla na jeden sup... Je proste uzasny!!! Vseobecne mam Wratha a Beth najradsej zo vsetkych postav serie, a v tejto knihe autorka nesklamala a opat vymyslela perfektnu zapletku. Co sa mi pacilo asi najviac bola scena, ako sa Wrath s Beth pohadali a ona potom odisla z domu a zostala u Daria...a ked sa to Wrath dozvedel, tak rozmlatil cely salonik :))). Ta veta co hulakal na Johna, aj ked vedel ze mu nema ako odpovedat: "Pytam sa ta, kde je moja zena?!!!" ...tak to ma uplne dostalo!!! A potom ma dostala znova v scene ako spolu telefonovali...cely ten rozhovor...proste parada! Trochu ma prekvapilo ako to vyriesila potoms tym tehotenstvom...necakala som ze uz bude tehotna pred obdobim potreby….ale to je cela Wardova, vzdy niecim necakanym prekvapi :-). Ale nepacilo sa mi, ze na prehliadky k doktorke musela Beth chodit s Aimom...to si mohli zariadit tak, aby tam s nou mohol ist Wrath...alebo aby doktorka chodila k nim..alebo nieco take...
A este sa mi pacila ta cast na konci, ked sa narodil maly Wrath a vsetci ho oslavovali ako buduceho krala a Wrath ich peken vsetkych odbil vetou: "Vcera v noci som zrusil monarchiu!" To uplne zabila! Brutalne dobre napady ma autorka...vzdy tak necakane zkruti dej na novy smer pribehu, ze ma to zakazdym prekvapi!!!
Na zaver co dodat...Kral je proste a jednoduchu uzasna kniha!!!
Uz sa neviem dockat na dalsie pokracovanie pribehu BDB!!!

Přidat nový příspěvek