Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: překlad

Datum: 10.05.2011 | Vložil: Kayla

No, ono to bylo načasováním. Ten den jsem byla fakt už dost nakrknutá, takže se omlouvám, ale nemohla jsem si v tu chvíli pomoct:D

Co se týká překladu, tak zaprvé, tady nefiguruje ignorace. Paffy jsem psala s tím, že budu překládat Lover Unbound, ale ona si ho stejně začala překládat sama. Toť ke komunikaci. Obecně je mi to jedno a pokud ji to baví, nemám námitky. Navíc spoustu nedočkavců to potěší.

Na druhou stranu, a teď nechci vypadat jako nějaký všeználek, co viděl světa kraj a chce někoho shazovat, mám k jejímu překladu jisté výtky. Ani já nejsem dokonalá (Peťka to může potvrdit), ale prostě jsou tam věci, co mi vadí. Ale chápu, že někomu to pro pochopení děje (ale i tam se občas vyskytly chyby) stačí. Tím, jak už jsem psala nechci urážet. Obecně nejsem spokojená ani s určitými věcmi, které přeložil Baronet, ale prostě už jsem něco za život přečetla a vím jak vypadá opravdu kvalitně udělaný překlad. Sama si některé knihy kupuji jen kvůli překladu do češtiny. Série BDB to ale nebude.

A děkuju za pochvalu webu, i když hlavní chválu si zaslouží především Lucka. Doufám, že i přes moji občasnou otravnost a sálodlouhé kometáře zůstaneš věrným návštěvníkem tohoto webu a že se ti i nadále tady bude líbit.:)

Přidat nový příspěvek