J. R. WARD

j-r-wardJ. R. Ward vlastním jménem Jessica Rowley Pell Bird, známá též jako Jessica Bird, se narodila v roce 1969 v Massachusetts. S psaním začala ještě jako dítě, a to nejprve zapisováním si svých myšlenek a nápadů do deníčku, což brzy vyústilo v psaní krátkých příběhů. Rok předtím, než nastoupila na univerzitu, napsala svou první knihu – romantickou novelu.

Jessica vystudovala na Smith College historii a dějiny umění se zaměřením na středověk. Poté na Albany Law School vystudovala i práva a léta pracovala jako administrativní pracovnice ve zdravotnictví v Bostonu.

V roce 2001 se Jessica provdala za Johna Nevilla Blakemorea III., který ji podpořil v publikaci jejích rukopisů. V roce 2002 si Jessica našla agenta a její první romance ze současnosti Leaping Hearts byla vydána. Romantické příběhy Jessica nadále publikuje pod svým jménem Jessica Bird.

Avšak po několika tvůrčích letech se Jessica vrhla na psaní paranormálních příběhů, které píše pod pseudonymem J. R. Ward. Tyto příběhy, konkrétně série o členech Bratrstva černé dýky, vychází  i u nás.

V roce 2007 Jessica vyhrála v soutěži RITA Award v kategorii nejlepší krátká romance ze současnosti za novelu From the First a rovněž tak její kniha Lover Awakened (u nás vyšla pod názvem Probuzený milenec) vyhrála v soutěži Romantic Times Reviewer’s Choice Awards.

V současné době Jessica žije se svým manželem v Kentucky a věnuje se psaní svých příběhů na plný úvazek. Její webovky můžete navštívit tady  www.jrward.com/ a více o její romantické tvorbě se dozvíte na www.fantasticfiction.co.uk/b/jessica-bird/

U nás vychází:

Série Bratrstvo černé dýky:

Milenec z temnot (Wrath a Beth)
Milenec z věčnosti (Rhage a Mary)
Probuzený milenec (Zsadist a Bella)
Nalezený milenec (Butch a Marissa)

Nespoutaný milenec  (Vishous a Jane)  

Vyvolený milenec (Phury a Cormia)

Pomstěný milenec (Rehvenge a Ehlena)

Milenec jen můj (John Matthew a Xhex) - vychází 5.10.2011
Milenka pout zbavená
(Manny a Payne) - vychází 2.11.2011

 

Diskusní téma: J.R.Ward

Re: Re: kolik dílů

Datum: 23.12.2012 | Vložil: Kayla

Určitě to možné je, Ward sama říká, že bude psát tak dlouho, dokud to bude někdo číst :D A volných postav na to má habaděj :D

Re: Re: Re: kolik dílů

Datum: 24.12.2012 | Vložil: Lenka

a ktovie koľko jej ich tam ešte postupom času vyskočí a či napíše aj niečo z histórie Bratrstva...

Re: Re: Re: Re: kolik dílů

Datum: 02.01.2013 | Vložil: Kayla

Být jí, tak už tam nikoho dalšího nepřidávám. Už je v tom docela maglajz :D O Murhderovi není vidu ani slechu, taky pochybuju, že dostaneme nějakou zmínku o bratrovi Qhuinna (i když moje naděje umírá poslední) a nemluvě s Stínech, Assailovi a Bastardech, které tam přitáhla. Ne že bych si stěžovala - komplexnosti příběhu není nikdy dost, ale Ward to poslední dobou dost přehání a po našich starých Bratrech jakoby se slehla zem. Doufám, že u Qhuinna a Blaye využije nějak smysluplně second storyline jako třeba v Pomstěném milenci, kde měli roli i Wrath a Beth a sedělo to do příběhu. Celkově jsem k Lover At Last dosti skeptická - Qhuinn a Blay si toho svého "táhlého trápení" užili už dost v minulých dílech a fakt budu zklamaná, pokud nás něco podobného čeká i v tomto - což podle ukázek zatím tak vypadá.:D:D

Re: Re: Re: Re: Re: kolik dílů

Datum: 04.01.2013 | Vložil: Lenka

Kayla máš pravdu, že po starých bratoch sa akoby zlahla zem a začínajú mi tiež chýbať. Hlavne Rhageov podrezaný jazyk a apetít :), Zsadist s malou Nallou a Bellou a aj ostatný v sídle, ktorým sa v každom novom diele venuje stále menej. Dúfam, že sa ešte niekedy dostanú k slovu aj oni :)

Re: Re: kolik dílů

Datum: 10.06.2013 | Vložil: Brilliana

Myslím, že v nejakom rozhovore uviedla, že budú mať oddelené knihy. Trez jendu a jeho brat druhú.

celý set knih (box)

Datum: 03.10.2011 | Vložil: Clare

Ahoj, zajímalo by mě jestli vydají taky celý set, třeba prvních 6 dílů nebo všech 9-ti. Tak jak to bylo u jiných titulů na pokračování...

Re: celý set knih (box)

Datum: 03.10.2011 | Vložil: Kayla

Zatím to v plánu není, ale myslím, že s rostoucí popularitou můžeme něco takového očekávat, a já doufám, že i s originálními obaly.

Nalezený milenec už vyšel

Datum: 09.08.2011 | Vložil: HellSynthetika

Nalezený milenec už vyšel a zrowna ho čtu ...... knihu mám z knihovny

Re: Nalezený milenec už vyšel

Datum: 13.08.2011 | Vložil: Kayla

A píše se tu snad opak? Nalezený milenec vyšel v dubnu 2011, což je pravda. Dále vyšel i Nespoutaný milenec a Vyvolený milenec. A na konci tohoto měsíce vyjde Pomstěný milenec.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7

Přidat nový příspěvek