J. R. WARD

j-r-wardJ. R. Ward vlastním jménem Jessica Rowley Pell Bird, známá též jako Jessica Bird, se narodila v roce 1969 v Massachusetts. S psaním začala ještě jako dítě, a to nejprve zapisováním si svých myšlenek a nápadů do deníčku, což brzy vyústilo v psaní krátkých příběhů. Rok předtím, než nastoupila na univerzitu, napsala svou první knihu – romantickou novelu.

Jessica vystudovala na Smith College historii a dějiny umění se zaměřením na středověk. Poté na Albany Law School vystudovala i práva a léta pracovala jako administrativní pracovnice ve zdravotnictví v Bostonu.

V roce 2001 se Jessica provdala za Johna Nevilla Blakemorea III., který ji podpořil v publikaci jejích rukopisů. V roce 2002 si Jessica našla agenta a její první romance ze současnosti Leaping Hearts byla vydána. Romantické příběhy Jessica nadále publikuje pod svým jménem Jessica Bird.

Avšak po několika tvůrčích letech se Jessica vrhla na psaní paranormálních příběhů, které píše pod pseudonymem J. R. Ward. Tyto příběhy, konkrétně série o členech Bratrstva černé dýky, vychází  i u nás.

V roce 2007 Jessica vyhrála v soutěži RITA Award v kategorii nejlepší krátká romance ze současnosti za novelu From the First a rovněž tak její kniha Lover Awakened (u nás vyšla pod názvem Probuzený milenec) vyhrála v soutěži Romantic Times Reviewer’s Choice Awards.

V současné době Jessica žije se svým manželem v Kentucky a věnuje se psaní svých příběhů na plný úvazek. Její webovky můžete navštívit tady  www.jrward.com/ a více o její romantické tvorbě se dozvíte na www.fantasticfiction.co.uk/b/jessica-bird/

U nás vychází:

Série Bratrstvo černé dýky:

Milenec z temnot (Wrath a Beth)
Milenec z věčnosti (Rhage a Mary)
Probuzený milenec (Zsadist a Bella)
Nalezený milenec (Butch a Marissa)

Nespoutaný milenec  (Vishous a Jane)  

Vyvolený milenec (Phury a Cormia)

Pomstěný milenec (Rehvenge a Ehlena)

Milenec jen můj (John Matthew a Xhex) - vychází 5.10.2011
Milenka pout zbavená
(Manny a Payne) - vychází 2.11.2011

 

Diskusní téma: J.R.Ward

11. díl

Datum: 09.12.2013 | Vložil: Nikisek

Mohla bych poprosit o zaslání 11. dílu bratrstva na mail Rexina000@seznam.cz? Děkuji

11.díl Vytoužený milenec

Datum: 16.11.2013 | Vložil: Terka

Čauec, taky se připojuji k prosbě o 11.díl Vytoužený milenec. Kdybyste ho někdo měl, zašlete prosím na: safrankovat@seznam.cz.
Díkes

Re: 11.díl Vytoužený milenec

Datum: 16.01.2014 | Vložil: Martin

Mám. Napiš na mail..ctverak2@seznam.cz

prosba

Datum: 14.11.2013 | Vložil: Romca

ahoj, neměla by jste některá na poslání padlí andělé?? nemůžu to sehnat, popřípadě kde ych mohla stáhnout děkuji moooc =). karolka0@seznam.cz

Re: prosba

Datum: 09.01.2014 | Vložil: KatieSandra

Kdyby někdo byl tak zlatej a hodil mi to sem taky... kuju....

duckie.girl@centrum.cz

Re: prosba

Datum: 24.05.2014 | Vložil: sandra

https://uloz.to/xBNwSX76/padli-andele-1-4-j-r-ward-rar

11. díl Vytoužený milenec

Datum: 01.11.2013 | Vložil: jajinkahe

Ahoj, pokud má někdo 11. díl, tak mi ho prosím pošlete na mail jajinkahe@seznam.cz, případně ho třeba nahrajte na uložto. Byla bych vám moc a moc vděčná.

prosba

Datum: 02.10.2013 | Vložil: Bara

Ahoj, moc moc prosím nemáte někdo stažené všechny díly Bratrsva černé dýky ? Jestli jo pošlete mi to prosím na e-mail: malanikova.barbora@seznam.cz
předem moc děkuju

prosba

Datum: 16.08.2013 | Vložil: Jadwiga Vagans

Ahojda. Opět já :oD
Ještě bych chtěla poprosit, zda nemáte některá v počítači nějaké knihy od autorek: Sherillyn Kenyon, Kresley Cole, Gena Showalter, Kerrelyn Sparks. Ještě jednou díky. Snad už je to všechno... :o)
Můj mail: romana.koprivova@tiscali.cz

10díl

Datum: 04.08.2013 | Vložil: Petra

Ahojky,
Moc a moc prosím jestli někdo nemá 10 díl v počítačí a nemohl by mi ho poslat radova.petra@email.cz byla bych mooooc rada.
Dale se chci zeptat jestli knižky padlí andělé jsou ve stejném žánru jako bratrstvo? Čestla jsem obsach prvního dílu a vubec nevím co jsi o tom mám myslet.

Kdyby někdo měl i Quinna a Blaye budu rada.
Děkuji radova.petra@email.cz

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Přidat nový příspěvek