Průvodce

 

Nejnovější svazek série Bratrstvo černé dýky by si neměl nechat ujít žádný z fanoušků proslulých caldwellských upírů! Autorka J.R. Ward v něm nabízí pestrou všehochuť bonusů, jaké v žádném z jejích románů nenajdete.

Kromě zbrusu nové novely Otec ze života Zsadista, Belly a jejich dcerky, naleznete v Průvodci také řadu scén, které spisovatelka musela z dosud vydaných románů s těžkým srdcem vynechat, aby dodržela rozsah a zachovala sevřenost děje – to ovšem neznamená, že jsou méně poutavé než ty, které se na stránkách knih nakonec ocitly. J.R. Ward také vybrala z prvních šesti knih série nejlepší hlášky a svoje oblíbené pasáže, které předkládá čtenářům ve zhuštěné formě.

S udatnými členy Bratrstva černé dýky se můžete blíže obeznámit v jejich „osobních spisech“, ale také v dotaznících, které vlastnoručně vyplnili, a prostřednictvím interview, která poskytli autorce osobně v prostorách svého tajného sídla.

A konečně – J.R. Ward, autorka světových bestsellerů, nechá čtenáře nahlédnout do své kuchyně: nesobecky se s nimi podělí o návod, jak napsat knihu a jak ji dostat na trh – a prozradí také některé specifické detaily, které pomáhají při psaní jí osobně.

 

Diskusní téma: Průvodce

Dotaz

Datum: 27.05.2012 | Vložil: Deny

Ahoj, omlouvám se, že to píši sem, ale já mám taký problém a to ten, že se nemužů dostat do nabídky překladů knih, vždy se mi zobrazí jen tento průvodce a nic jiného. Chtěla jsem se proto zeptat, zda jste to udělali s úmyslem a překlady odstranili a nebo je to nějaká závada, či neco jiného? Děkuji za odpověď.

Re: Dotaz

Datum: 30.05.2012 | Vložil: Kayla

Bohužel jsme na příkaz nakladatelství museli své překlady stáhnout kvůli údajnému porušování práv.

Super, super!! :D

Datum: 21.01.2012 | Vložil: Wewulína!

Tak to byl skvělý článek, moc vtipný!!! ;))) Děkuji moc, těším se na další!

wau

Datum: 10.01.2012 | Vložil: swida

Kayli ,aké milé prekvapenie. Díky.

Prosba

Datum: 09.01.2012 | Vložil: Jana

Prosím, prosím, máte tu řádky dost široké, tak prosím v překladech zbytečně jeden nevynechávejte, pak se to pořádně nedá číst, jak je to roztahané.
Kayle za boards děkuju, ale prosím, ať je další díl smrsknutý...

Přidat nový příspěvek